Test z odpowiedziami

klasa IV

Pytanie 1
Oblicz: 51 - 14 : 2 + 5*6
Pytanie 2
Połącz w pary
Pytanie 3
Połącz działanie z jego wynikiem
Pytanie 4
Ustaw w kolejności
Pytanie 5
Kasia zrobiła zakupy. Kupiła: 3 kg jabłek w cenie 2zł za kg, 4 opakowania ryżu po 3 zł. Ile Kasia zapłaciła za zakupy?
Dalej
Pozostały 2 strony